نوای اسرار آمیز
نمایش «نوای اسرارآمیز» به کارگردانی ساقی عطایی از روز دوشنبه ۵ تیر در تماشاخانه پایتخت روی صحنه می رود.

به گزارش خبرگزاری مهر، نمایش «نوای اسرارآمیز» نوشته اریک امانوئل اشمیت از روز دوشنبه ۵ تیر به کارگردانی ساقی عطایی در تماشاخانه پایتخت روی صحنه می رود.

ساقی عطایی کارگردان این نمایش، سابقه فعالیت و دستیاری کارگردانانی چون علیرضا نادری، محمد یعقوبی، اصغر دشتی، رضا گوران، نیما دهقان، یاسر خاسب، نادر برهانی مرند، کوروش نریمانی، مسعود رایگان و ... را داشته و این متن را در سال ۹۴ با خوانش وحید آقاپور، هومن کیایی و معصومه اردستانی، نمایشنامه خوانی کرده است.


وحید آقاپور و هومن کیایی در اجرای صحنه ای این نمایش نیز حضور دارند و در این نمایش حدودا ۸۰ دقیقه ای به ایفای نقش می پردازند. «آخرین خاطره»، «در همین نزدیکی»، «مسافران»، «شاه می میرد»، «تنفس صبح»، «تک سلولی ها» و ... تعدادی از نمایش هایی هستند که آقاپور پیش از این در آنها به ایفای نقش پرداخته است. این بازیگر سابقه بازی در آثاری چون سریال «چک برگشتی» و فیلم سینمایی «پذیرایی ساده» را نیز دارد.

هومن کیایی دیگر بازیگر این نمایش هم علاوه بر بازی در سریال هایی چون «یک مشت پر عقاب» و «گل های گرمسیری» بازی در نمایش هایی چون «بالاخره این زندگی مال کیه؟»، «سه جلسه تراپی و یک مهمانی»، «حادثه در ویشی»، «تقدیربازان» و ... را در کارنامه دارد.

امیرسپهر تقی لو به عنوان مدیر تولید و تهیه کننده با این نمایش همکاری دارد و طراحی صحنه و لباس «نوای اسرارآمیز» هم به عهده آتوسا قلم فرسایی است. روزبه حسینی، محمدصادق زرجویان و لعیا خرامان نیز به ترتیب به عنوان طراح نور، عکاس و طراح گرافیک و طراح گریم این نمایش فعالیت می کنند.

دیگر عوامل این نمایش نیز عبارتند از: مهدیه اکبری دستیار کارگردان و برنامه ریز، شیرین آقازاده منشی صحنه، یونس نوروزی مدیر صحنه، صادق وفایی مسئول امور رسانه ای و ایلیا شمس تبلیغات مجازی.

اعضای گروه تهیه کنندگان نمایش «نوای اسرارآمیز» هم رحمان حسینی، احمد نجفی، سعید زارع محمدی و فرید میرطاهری هستند.

نمایش «نوای اسرارآمیز» به کارگردانی ساقی عطایی از روز دوشنبه ۵ تیر از ساعت ۱۹ در تماشاخانه پایتخت به نشانی میدان فلسطین، خیابان آیت الله طالقانی، جنب کلینیک آلرژی تهران، پلاک ۵۴۲ اجرا می شود.

http://www.mehrnews.com

*

*

*

*

**

بهترین پنل اس ام اس بهترین نوع پنل اس ام اس برترین پنل اس ام اس ویژگی بهترین پنل اس ام اس دکمه فراخوان دکمه فراخوان بنر button call to action دکمه فراخوان چیست انواع تبلیغات انواع تبلیغات در ایران انواع روش های تبلیغات روش های تبلیغات اینرتنتی سامانه پیامک ارسال پیامک  سامانه ارسال پیامک پنل اس ام اس  تبلیغات بنری رایگان تبلیغات رایگان در سایت های پربازدید  روش تبلیغات بنری رایگان  کارت ویزیت لایه باز بیمه پاسارگاد  کارت ویزیت بیمه پاسارگاد دانلود طرح لایه باز بیمه پاسارگاد